Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego

XI Śląskie Manewry Ratownictwa Jaskiniowego

XI edycja ŚMRJ odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 r. w Kamieniołomie Blachówka  w Suchej Górze na pograniczu Tarnowskich Gór i Bytomia.

Tematami ćwiczeń będą zagadnienia z dziedziny autoratownictwa, ratownictwa oraz współdziałania grup ratowniczych. Głównym celem tegorocznych manewrów jest wykorzystanie technik ratowniczych i autoratowniczych podczas akcji w obiektach podziemnych, na powierzchni oraz na obiektach przemysłowych, a także dalsze wypracowywanie wspólnych schematów działania w ramach KSRG.

Od uczestników ćwiczeń wymagana jest dobra znajomość technik ratowniczych oraz autoratowniczych. W zajęciach z wykorzystaniem technik linowych czynny udział będą mogły wziąć tylko osoby spełniające w/w wymagania.

Zgłoszenia i potwierdzenia wpłaty prosimy przesyłać do dnia 25 maja 2015 na adres tktj@interia.pl

Opłata wpisowa na manewry wynosi 60 zł. Dla wszystkich uczestników manewrów przewidziane są koszulki okolicznościowe – koszt koszulek zawarty jest w opłacie wpisowej.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto nr: 50 1050 1386 1000 0023 1351 6144, w tytule wpłaty: Manewry Taternictwa Jaskiniowego, odbiorca Agnieszka Wróbel.

Więcej szczegółów niebawem. Dodatkowe informacje można uzyskać od Hanny Kullman tel. 502-464-256.

Serdecznie zapraszamy.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego